Nytt Salesforce-konsultuppdrag
Devcore har fått i uppdrag att utveckla utökad funktionalitet i Salesforce (Force.com Sites) för kund som sysslar med webb-tv.
Vill du veta mer vad vi kan göra för er inom Salesforce?
Kontakta oss gärna på: 08-24 40 30 eller via formuläret till höger.
Fler nyheter & tips

Många företag nyttjar inte SharePoints fulla potential – gör ni?
SharePoint är en kraftfull plattform i Microsoft 365, men många företag missar dess fulla potential. Visste ni att om ni använder Teams, så använder ni redan SharePoint – men kanske utan att utnyttja alla möjligheter?
Till nyheten
Branschorganisation stärker varumärket och attraherar talanger med ny Optimizely-webb
Hur skapar man en modern och användarvänlig webbplats som både stärker varumärket och fångar rätt talanger? Det var utmaningen som en stor svensk branschorganisation stod inför – och vi på DevCore fick möjligheten att leverera en lösning anpassad för deras behov.
Till nyheten
Ny IT-tekniker och Microsoft 365-konsult till DevCore - välkommen Adrian!
Vi är stolta över att utöka vårt team med Adrian, en erfaren och engagerad IT-tekniker med bred kompetens inom Microsofts ekosystem och andra plattformar.
Till nyheten