Salesforce-app för marknadsföringsplattform i Norden
En sömlös integration med en e-marketing plattform där Salesforce CRM fungerar som master. Det går att skapa en Salesforce-kampanj, lägga till kampanjmedlemmar och få e-post- och klickstatistik för att ytterligare effektivisera marknadsföringen och försäljningen. Integrationen ger beslutsbaserad data för försäljnings- och marknadsföringsaktiviteter och säkerställer att allt ligger på ett ställe.
Appen stödjer flera samtidiga konton mot marknadsföringsplattformen, vilket ger kunder som arbetar i flera länder möjlighet att ha separata inställningar och anpassningar för alla länder.
Behöver du hjälp eller vill du veta mer?
Vi är utvecklare och experter.
Relaterade kundcase

Snabbare dataintegrationer och bättre kvalitet i Salesforce för hotellföretag
Ett stort företag inom hotell- och restaurangbranschen hade långsamma och felaktiga dataflöden i Salesforce. DevCore moderniserade miljöerna med Platform Events, Data Cloud och nya integrationer – resultatet blev kortare importtider, bättre datakvalitet och en stabil CRM-lösning.