
Umbraco Codegarden startar idag 9-11 juni, öppet för alla!
Idag startar Umbraco Codegarden 2021 och håller på till och med 11 juni. I år är Codegarden gratis och öppet för alla. En unik upplevelse och ett perfekt tillfälle för dig, och ditt team, att ta reda på de senaste innovationerna och inspireras av nya idéer!
Idag startar Umbraco Codegarden 2021 och håller på till och med 11 juni.
I år är Codegarden gratis och öppet för alla. En unik upplevelse och ett perfekt tillfälle för dig, och ditt team, att ta reda på de senaste innovationerna och inspireras av nya idéer!
Codegarden inleds idag med Pre-Party och Umbraco Awards och följs av två dagar fullspäckade med spännande samtal (10-11 juni) och Package Awards.
Oavsett om du har använt Umbraco CMS tidigare, eller inte, är Codegarden öppet för alla och ger relevant branschinsikt. Umbracos talare kommer att ge information om alltifrån molnprogramvara till ASP. NET Core 5 till tillgänglighet. Codegarden är en intressant upplevelse för både utvecklare, kreativa och företagare, så konferensagendan kommer att ha något på menyn för alla.
- Mer info om Codegarden här
- Programmet till Codegarden 2021 hittar du här
- Mer info om årets talare
- Registrera dig här (ett Twebcast-konto behövs)
DevCore är Umbraco Gold Partner sedan 2017, och vi kommer självklart att vara på plats under Umbraco Codegarden 2021.
Fler nyheter & tips
Svenska företag: Dags att byta CRM – eller CRM-partner?
Känns ert CRM mer som ett hinder än ett stöd? Du är långt ifrån ensam. Många svenska och nordiska företag kämpar med CRM-system som inte används som de ska, saknar affärsnytta eller är dåligt integrerade i vardagen – och det är precis det DevCore hjälper företag i Sverige och Norden att lösa.
Till nyheten
Microsoft erkänner DevCore som Solutions Partner inom Modern Work
DevCore har blivit certifierad Solutions Partner inom Modern Work – Microsofts erkännande för vårt arbete med att digitalisera och förenkla arbetsvardagen för företag genom färdiga lösningar i SharePoint, Teams och Microsoft 365.
Till nyheten
Så hjälpte vi fler företag i april – se månadens nya uppdrag
April bjöd på en rad nya uppdrag inom SharePoint, Optimizely, IT-säkerhet och webbutveckling. Här är en sammanställning av de senaste samarbetena:
Till nyheten