DevCore gör Umbraco-jobb åt ideell organisation och församling i Stockholm.
DevCore gör Umbraco-jobb åt ideell organisation och församling i Stockholm. Vi kommer att utveckla deras externa webb.
Vill du veta mer om vad DevCore kan göra för er?
Kontakta David Goldman på david@devcore.se eller telefon: 08-24 40 30
Fler nyheter & tips

Branschorganisation stärker varumärket och attraherar talanger med ny Optimizely-webb
Hur skapar man en modern och användarvänlig webbplats som både stärker varumärket och fångar rätt talanger? Det var utmaningen som en stor svensk branschorganisation stod inför – och vi på DevCore fick möjligheten att leverera en lösning anpassad för deras behov.
Till nyheten
Ny IT-tekniker och Microsoft 365-konsult till DevCore - välkommen Adrian!
Vi är stolta över att utöka vårt team med Adrian, en erfaren och engagerad IT-tekniker med bred kompetens inom Microsofts ekosystem och andra plattformar.
Till nyheten
Tillgänglig webbplats – DevCore hjälper statligt bolag att bli mer inkluderande
Tillgänglighet på webben är inte bara en skyldighet för offentliga aktörer, utan också en nyckel till en bättre användarupplevelse för alla. På DevCore stöttar vi våra kunder med att skapa tillgängliga och användarvänliga webbplatser. Här kan du läsa om hur vi hjälpte ett statligt bolag att optimera navigeringen, förbättra designen och säkerställa att deras webbplats uppfyller WCAG 2.1 AA-standarden – och hur vi kan hjälpa er med liknande behov.
Till nyheten