Nytt avtal avseende webbutveckling
DevCore har träffat avtal om utveckling av en ny hemsida för ett börsnoterat råvarubolag. Arbetet påbörjades efter sommaren och lansering skall ske i början av 2017.
Väldigt roligt att få detta förtroende hos en helt ny kund och vi ser fram emot ett mycket bra samarbete.
Vill du veta mer om hur vi kan hjälpa er?
Kontakta oss på 08244030, via mail på info@devcore.se eller via formuläret till höger.
Fler nyheter & tips
Svenska företag: Dags att byta CRM – eller CRM-partner?
Känns ert CRM mer som ett hinder än ett stöd? Du är långt ifrån ensam. Många svenska och nordiska företag kämpar med CRM-system som inte används som de ska, saknar affärsnytta eller är dåligt integrerade i vardagen – och det är precis det DevCore hjälper företag i Sverige och Norden att lösa.
Till nyheten
Microsoft erkänner DevCore som Solutions Partner inom Modern Work
DevCore har blivit certifierad Solutions Partner inom Modern Work – Microsofts erkännande för vårt arbete med att digitalisera och förenkla arbetsvardagen för företag genom färdiga lösningar i SharePoint, Teams och Microsoft 365.
Till nyheten
Så hjälpte vi fler företag i april – se månadens nya uppdrag
April bjöd på en rad nya uppdrag inom SharePoint, Optimizely, IT-säkerhet och webbutveckling. Här är en sammanställning av de senaste samarbetena:
Till nyheten