Devcore söker medarbetare.

Är du grym på .Net utveckling och vill utveckla dina kunskaper i SharePoint eller Episerver?

Vårt företag är varmt, utvecklande och kul att vara på, vi har 25 anställda på våra kontor i Stockholm och Sydney och en obefintlig personalomsättning.

Vi tar projekt både inhouse och hos kunder och du som person har möjlighet att utvecklas tillsammans med oss.

Vill du veta mer? 

Kontakta vår VD på david.goldman@devcore.se eller  via telefon 08244030.

Fler nyheter & tips

Svenska företag: Dags att byta CRM – eller CRM-partner?

Känns ert CRM mer som ett hinder än ett stöd? Du är långt ifrån ensam. Många svenska och nordiska företag kämpar med CRM-system som inte används som de ska, saknar affärsnytta eller är dåligt integrerade i vardagen – och det är precis det DevCore hjälper företag i Sverige och Norden att lösa.

Till nyheten

Microsoft erkänner DevCore som Solutions Partner inom Modern Work

DevCore har blivit certifierad Solutions Partner inom Modern Work – Microsofts erkännande för vårt arbete med att digitalisera och förenkla arbetsvardagen för företag genom färdiga lösningar i SharePoint, Teams och Microsoft 365.

Till nyheten

Så hjälpte vi fler företag i april – se månadens nya uppdrag

April bjöd på en rad nya uppdrag inom SharePoint, Optimizely, IT-säkerhet och webbutveckling. Här är en sammanställning av de senaste samarbetena:

Till nyheten

Kontakta oss. Vi hjälper dig.

+46 (0)8 24 40 30 info@devcore.se

Your web browser is out of date. Update your browser for more security, speed and the best experience on this site.

Update your browser