Devcore Nyanställer en personalansvarig
Devcore växer sakta men säkert och har valt att utöka vårt backoffice team med Sanna som har mångårig erfarenhet både inom projektledning , marknadsföring och HR.
Vi tycker att det ska bli jättekul att ha Sanna här hos oss och ser fram mot många till lyckade rekryteringar.
Fler nyheter & tips

Effektivisera ditt företags abonnemangshantering med en ny Salesforce Connector
Tillsammans med Younium har DevCore byggt en idealisk lösning för företag som vill effektivisera sin prenumerationshanteringsprocess genom att enkelt hantera avancerad prissättning, avtalsvillkor och flera juridiska enheter och valutor.
Läs mer
SharePoint-konsulttjänster åt företag inom medicinska och kirurgiska produkter
DevCore hjälper kunden med SharePoint-utveckling, företaget är verksamt inom försäljning och distribution av medicinska och kirurgiska produkter.
Läs mer
Visste du att DevCore sitter i ett 1700-talsstall med mysig innergård vid Hötorget i Stockholm?
Alla vi IT-konsulter på DevCore hybridjobbar hos kunder och hemifrån men vi har också en stor gemenskap på vårt mysiga huvudkontor.
Läs mer