Ny Episerver-site med Salesforce-integration för stort oljeföretag

DevCore byggde en ny site (hemsida, webbplats eller webbsida) gjord i Episerver 9 åt ett stort oljeföretag. För bildhantering så har ImageVault används och den är helt responsiv, likaså har vi implementerat Salesforce Pardot och integrationer mot Salesforce CRM för kundens webbplats.

 

Behöver du hjälp eller vill du veta mer?

Vi är utvecklare och experter.

Kontakta oss

Relaterade kundcase

Långsiktigt samarbete med finansföretag – Salesforce som affärsstöd och motor för tillväxt

Ett finansföretag behövde ersätta sitt gamla affärsstödsystem. DevCore byggde en Salesforce-lösning med integrationer, kalkyler, signering och KYC/AML – och blev deras långsiktiga partner.

Integration mellan Salesforce och köhanteringsapp – nytt värde för SaaS-marknaden

Ett appbolag inom köhantering behövde integrera sin lösning med Salesforce. DevCore byggde en interaktiv integration som imponerade på prospekts och gav kunden ett starkare erbjudande på marknaden.

Effektiv abonnemangshantering i Salesforce för SaaS-företag

Ett SaaS-företag i stark tillväxt behövde automatisera sin abonnemangshantering i Salesforce. Licenser, uppgraderingar och fakturering sköttes manuellt – en tidskrävande och riskfylld process.

Kontakta oss. Vi hjälper dig.

+46 (0)8 24 40 30 info@devcore.se

Your web browser is out of date. Update your browser for more security, speed and the best experience on this site.

Update your browser