Har ni Salesforce – men saknar någon som verkligen lyssnar och löser problemen?

Får ni tillräckligt stöd i ert Salesforce-projekt? Ni har rätt att välja en bättre partner.

Många företag i Sverige får ett CRM implementerat – men lämnas sedan med ett system som inte är anpassat, inte används fullt ut, och inte ger den affärsnytta som utlovats. Med oss får Salesforce den effekt det var tänkt att ha – och våra kunder känner sig trygga och nöjda med sin investering.

Det är lätt att tro att man är låst till Salesforce egen leverans. Men det är ni inte.

Visste ni att ni själva kan välja en Salesforce-partner som stöttar er på era villkor? En som finns i Sverige, förstår er verksamhet och inte säljer på onödiga licenser.

Få ut det ni hoppades på – utan att börja om

DevCore är en certifierad Salesforce-partner i Stockholm med 20+ års erfarenhet av CRM. Vi hjälper företag att få kontroll, struktur och värde i Salesforce – oavsett om ni är i startgroparna eller redan sitter med ett system som inte fungerar som det borde. Vi:

  • Tar över från tidigare partner eller Salesforce egen leverans
  • Löser integrationer, automatiseringar, data och rapportering
  • Bygger, utvecklar och förenklar hela Salesforce-plattformen
  • Är rådgivare på er sida – inte försäljare

 

Vårt mål är inte att sälja mest.
Det är att ni ska känna:

"Varför hittade vi inte DevCore tidigare?"

👉 Läs mer om hur vi jobbar med Salesforce-kunder

 

Eller boka ett kort möte – så visar vi vad ni kan få ut av ert CRM

Kontakta oss här!

Kontakta oss. Vi hjälper dig.

+46 (0)8 24 40 30 info@devcore.se

Your web browser is out of date. Update your browser for more security, speed and the best experience on this site.

Update your browser