DevCore söker nya kollegor! Både Salesforce-utvecklare och IT-support/-tekniker

Nu söker vi nya medarbetare till både Salesforce-teamet och till vår drift-, support-, och nätverksavdelning.

 

Här hittar du mer info om tjänsten som Salesforce utvecklare.

Och här finns annonsen om IT-support/-tekniker.

 

👉 Till vår karriärsida

👉 Lär känna dina nya kollegor

👉 Om DevCore

 

Har du frågor om någon av tjänsterna eller om oss?

Hör av dig till vår rekryterare Sofie Nilsson på sofie.nilsson@devcore.se. Vi är bara en ansökan bort, urvalet sker löpande så ansök redan idag!

 

Frågor? Vi svarar gärna!

Kontakta oss

Kontakta oss

Mejlainfo@devcore.se

+46 (0)8 24 40 30

Följ oss påLinkedIn

Fler nyheter & tips

Salesforce blir öppnare med AI och integrationer, vad betyder det för er?

När Salesforce samlade kunder och partners i Stockholm i dagarna blev en sak tydlig: plattformen öppnar upp mer för AI, integrationer och bättre datagrund. Det skapar nya möjligheter för företag. Samtidigt ökar kraven på struktur, datakvalitet och rätt Salesforce-partner med kunskap inom integrationer och AI.

Till nyheten

Uppdaterad guide: så arbetar företagswebbar med AI‑sök

“Räcker inte SEO?” och “Hur syns vi egentligen?” Det är frågor som dyker upp allt oftare i kundmöten just nu – i takt med att AI‑baserade söktjänster som ChatGPT, Microsoft Copilot och Google AI Overviews ger svar direkt, ofta utan att användaren klickar vidare till webbplatsen.

Till nyheten

11 nya uppdrag som visar varför företag väljer DevCore som IT‑partner

Nya avtal med organisationer inom både privat och offentlig sektor. Uppdragen omfattar webbanalys, webbutveckling, Microsoft 365, SharePoint, Power Apps, Dynamics CRM, IT‑support och systemutveckling.

Till nyheten

Kontakta oss. Vi hjälper dig.

+46 (0)8 24 40 30 info@devcore.se

Your web browser is out of date. Update your browser for more security, speed and the best experience on this site.

Update your browser