Ny utvecklare till Salesforce-teamet på DevCore!

Intresset är stort för den världsledande CRM-plattformen, fler och fler får upp ögonen för det kraftfulla verktyget och de otroliga fördelarna som Salesforce CRM innebär.

Intresset är stort för den världsledande CRM-plattformen, fler och fler får upp ögonen för det kraftfulla verktyget och de otroliga fördelarna som Salesforce CRM innebär.

DevCore har därför rekryterat en ny välbehövlig stjärna till vårt Salesforce-team, vi välkomnar Christer och hoppas att han skall trivas hos oss!

Läs mer om våra härliga konsulter här!

Läs mer om hur vi jobbar med Salesforce och dess lösningar här.

Relaterade länkar

Fler nyheter & tips

Listan: nya uppdrag och kunder på DevCore – maj 2025

Letar du efter stöd inom webbutveckling, CRM eller IT-säkerhet? Du är inte ensam. Så har vi hjälpt fler företag under maj månad – se nya uppdrag inom Umbraco, Optimizely, Salesforce, Microsoft 365 och IT-säkerhet.

Till nyheten

Microsoft ger DevCore nya kvalitetsstämplar – så hjälper vi företag med Microsoft 365

Är ert Microsoft 365 en perfekt arbetsmiljö? Eller behöver ni förbättra samarbetet? DevCore är nu Solutions Partner inom Modern Work – och specialister på förändringsledning. Två kvalitetsstämplar från Microsoft som visar att vi levererar resultat för våra kunder, både tekniskt och organisatoriskt. Här får du veta hur det skapar affärsnytta även för ditt företag.

Till nyheten

Vi var där: Salesforce Agentforce World Tour Stockholm 2025

Hur används AI-agenter i Salesforce egentligen? På Agentforce World Tour fick vi träffa kunder, höra användarcase – och dyka ner i framtiden för automatisering, kundservice och försäljning. Här är några snabba reflektioner från oss på DevCore!

Till nyheten

Vill du söka jobb hos oss eller behöver ditt företag CRM-hjälp? Hör av dig.

+46 (0)8 24 40 30 info@devcore.se

Your web browser is out of date. Update your browser for more security, speed and the best experience on this site.

Update your browser